.::Rebeldes Albania::.FoRuMi i RebeldeWay&Erreway&Floricienta ne Shqiperi::..
Argetohuni me shume ne Rebeldes Albania Forum!Regjistrohuni edhe ju!

Join the forum, it's quick and easy

.::Rebeldes Albania::.FoRuMi i RebeldeWay&Erreway&Floricienta ne Shqiperi::..
Argetohuni me shume ne Rebeldes Albania Forum!Regjistrohuni edhe ju!
.::Rebeldes Albania::.FoRuMi i RebeldeWay&Erreway&Floricienta ne Shqiperi::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

+5
fiori
Don Corleone
marisa
gals
tonidr2007
9 posters

Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga tonidr2007 Sat Dec 29, 2007 8:19 pm

Gjithsha per jeten personale te Benjamin... Ai flet rreth planeve te tij me te fundit me Marian, e cila eshte e dashura e tij prej dy vitesh. Edhe pse mik i ngushte me Camilen, ende e kujton lidhjen e tij te pare... e cuditshme por ai tregon edhe heren e pare qe pati nje maredhenie seksuale.

- Si shkon maredhenia jote me Marian?
Sa vjen dhe midis nesh gjerat shkojne edhe me mire. Tani mund te them se e njoh ate plotesisht, dhe i di pikat e saj te dobeta dhe te forta.

- Hera e fundit qe keni patur nje konflikt?
EEE...Se mbaj mend. Duhet te kete kaluar shume kohe. Mund t’ju them se grindja me e gjate midis nesh ka qene rreth 3 ore.

- Keni biseduar per nje martese?
Eshte heret!!! Por ju sigursoi se do te zhvillohet ne katedralen De La Plata, Argjentine.

- Si do ti propozoje per martese?
C’do ti thoja ....se di ....dicka te momentint. Ndersa persa i perket ambientit do te me pelqente prane detit dhe prane nje zjarri te ndezur.

- Ajo eshte nje modele, nuk behesh xheloz?
Edhe une jam nje aktor (qesh), jo aspak nuk behem xheloz. Gjithsha eshte pjese e punes tone. Mua me qellon shpesh te puth nje aktore tjeter dhe ky fakt nuk e xhelozon aspak Marian ashtu si edhe mua nuk me xhelozon profesoni dhe bukuria e saj.
- E mban mend dashurine tende te pare?
Camila ishte e dashura ime e pare dhe kam kujtime shume te bukura me te. Atehere isha 14 vjec dhe sapo patem disa keqkuptime vendosem te ndahenim. Tani jemi shoke shume te ngushte.

- Ne cilen moshe ke humbur virgjerine?
Ne moshen 16-vjecare. Ishte nje eksperience e vecante te cilen dua ta mbaj per vete.

- Cila eshte dhurata me sexy qe te kane bere?
Nje fanse e imja me degoi me poste ne shtepi nje pale corape sexy. Kam qeshur shume sapo i kam pare dhe ne fakt mu duken te vecanta. Tani i ruaj ende dhe asnjehere nuk kam guxuar ti vesh...do te dukesha shume “Sexy”.

- Me kaq shume vajza, do te kesh zbuluar piken tende te dobet?
Koka, kur me prek floket bie menjehere ne gjume!!
tonidr2007
tonidr2007

Male
Numri i postimeve : 60
Age : 33
Vendodhja : Durres
Koha e Lire : INTERNET + RADIO
Personazhi RWA Preferuar : Mia-Sonia
Registration date : 11/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga gals Sun Jan 06, 2008 1:08 am

o zot.........lum si benjamini qe e ka bere qe 16-vjec . ka pasur fat dreqi .
gals
gals

Numri i postimeve : 42
Registration date : 06/01/2008

http://www.animealbania.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga marisa Sat Mar 01, 2008 11:11 pm

me vjen keq qe benjamin dhe camila jane ndare. bejne nje cift shume te lezetshem! (shkon me shume me camilen se me marian) Sad
marisa
marisa

Female
Numri i postimeve : 1930
Vendodhja : me Camin dhe Benjan...ne nje bote ku cdo gje eshte e mundur
Koha e Lire : internet, TV, libra, dal,
Personazhi RWA Preferuar : Cami y Benja
Registration date : 29/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga Don Corleone Sun Mar 09, 2008 2:14 pm

po mire ta marr vesh une, e ka bere benjamin per here te pare 16 vjec? Eshte shpallur hero i popullit? Very Happy:D:D:D
Po ne tjeret qe e kemi bere me perpara? marrim ndonje titull? Very Happy:D:D:D:D:D:D
Don Corleone
Don Corleone
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Male
Numri i postimeve : 216
Age : 40
Vendodhja : tirane
Koha e Lire : cfare eshte kjo se sja kam idene
Registration date : 09/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga fiori Sun Mar 09, 2008 2:45 pm

ti u befsh lemsh

shume mire e ka bere benjamini
fiori
fiori
Fanse e cmendur e Mias
Fanse e cmendur e Mias

Female
Numri i postimeve : 659
Age : 30
Vendodhja : Tirane
Koha e Lire : PC dhe internet
Personazhi RWA Preferuar : Mia
Registration date : 08/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga Don Corleone Sun Mar 09, 2008 2:50 pm

po ma ha mendja qe benjamini kur e ka bere, as ka marre vesh se cfare ka ndodh Very Happy:D:D:D
Don Corleone
Don Corleone
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Male
Numri i postimeve : 216
Age : 40
Vendodhja : tirane
Koha e Lire : cfare eshte kjo se sja kam idene
Registration date : 09/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga tonidr2007 Mon Mar 10, 2008 9:35 pm

ej Don Corleone, po hap edhe ti nje tem ktu ne forum me titull: "Don Corleone: Per here te pare e kam bere ne moshen XX-vjecare"
tonidr2007
tonidr2007

Male
Numri i postimeve : 60
Age : 33
Vendodhja : Durres
Koha e Lire : INTERNET + RADIO
Personazhi RWA Preferuar : Mia-Sonia
Registration date : 11/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga Don Corleone Tue Mar 11, 2008 3:26 pm

jo me lal, pse te hap teme une qe te fillojne thashethemet e paparaceve, sic po ndodh me benjaminin? Very Happy:D:D:D
Don Corleone
Don Corleone
Mik i Forumit
Mik i Forumit

Male
Numri i postimeve : 216
Age : 40
Vendodhja : tirane
Koha e Lire : cfare eshte kjo se sja kam idene
Registration date : 09/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga fiori Thu Jul 10, 2008 3:41 pm

PSE KAQ I RENDESISHEM JE?
fiori
fiori
Fanse e cmendur e Mias
Fanse e cmendur e Mias

Female
Numri i postimeve : 659
Age : 30
Vendodhja : Tirane
Koha e Lire : PC dhe internet
Personazhi RWA Preferuar : Mia
Registration date : 08/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga mia Tue Jul 15, 2008 4:35 am

Don Corleone shkruajti:po mire ta marr vesh une, e ka bere benjamin per here te pare 16 vjec? Eshte shpallur hero i popullit? Very Happy:D:D:D
Po ne tjeret qe e kemi bere me perpara? marrim ndonje titull? Very Happy:D:D:D:D:D:D
po atij si dhane ndonje titull thjesht tha qe e ka bere per here te pare kur ka qene 16 vjec.pastaj edhe ti po te ishe i famshem si benja do te te jepnin "cmim" mos ki merak lol
mia
mia
sweet model
sweet model

Female
Numri i postimeve : 1799
Age : 33
Vendodhja : midis rebelve
Koha e Lire : dance,musike,chat,volleyball,swim
Personazhi RWA Preferuar : mia,manu,marizza,pablo
Registration date : 29/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga mia Tue Jul 15, 2008 4:38 am

intervista me pelqeu edhe pse do ishte me e bukur qe ne vend te flitej per marian ai te fliste per camilen.
mia
mia
sweet model
sweet model

Female
Numri i postimeve : 1799
Age : 33
Vendodhja : midis rebelve
Koha e Lire : dance,musike,chat,volleyball,swim
Personazhi RWA Preferuar : mia,manu,marizza,pablo
Registration date : 29/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga TinaHG08 Sat Jul 19, 2008 1:02 pm

sa keq qe jan ndar cami dhe benja do te benin neje histori shume te bukur dashurie dhe do kishin shume adhrus
TinaHG08
TinaHG08
Elita R.A
Elita R.A

Female
Numri i postimeve : 2307
Age : 29
Vendodhja : En Argentina, escuchando un cuento de hadas que viene de los labios de flor y entra en mi corazon...
Koha e Lire : Leximi, interneti,dalja me shoket etj...
Personazhi RWA Preferuar : Mia,Pablo,Marizza dhe pak Manueli....nese do zgjidhja se kush me pelqen me pak do zgjidhja manun
Registration date : 17/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga Lola Sat Jul 19, 2008 1:19 pm

Po te ishin bashk do te ishin me mir por historia e tyre ka qen shum intersante dhe terheqse me pelcen thjesht ?
Lola
Lola
Lusiana Sweet
Lusiana Sweet

Female
Numri i postimeve : 1245
Age : 33
Vendodhja : ne forum hahah
Koha e Lire : ne forum
Personazhi RWA Preferuar : Mia
Registration date : 16/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga marisa Sat Jul 19, 2008 2:37 pm

Benja dhe Cami kane gjithandej adhurues! Edhe pse tani nuk jnae bashke, prape historia e tyre do jetoje ne zemrat tona, apo jo?
marisa
marisa

Female
Numri i postimeve : 1930
Vendodhja : me Camin dhe Benjan...ne nje bote ku cdo gje eshte e mundur
Koha e Lire : internet, TV, libra, dal,
Personazhi RWA Preferuar : Cami y Benja
Registration date : 29/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga TinaHG08 Sat Jul 19, 2008 3:02 pm

ke plotesisht te drejt marisa ata kan pasur nje histori te mrekullueshme
TinaHG08
TinaHG08
Elita R.A
Elita R.A

Female
Numri i postimeve : 2307
Age : 29
Vendodhja : En Argentina, escuchando un cuento de hadas que viene de los labios de flor y entra en mi corazon...
Koha e Lire : Leximi, interneti,dalja me shoket etj...
Personazhi RWA Preferuar : Mia,Pablo,Marizza dhe pak Manueli....nese do zgjidhja se kush me pelqen me pak do zgjidhja manun
Registration date : 17/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga TinaHG08 Sat Jul 19, 2008 3:04 pm

po ke te drejt marisa marisa dhe pable kan nje histori shume te mire dashurie e thash edhe me larrt
TinaHG08
TinaHG08
Elita R.A
Elita R.A

Female
Numri i postimeve : 2307
Age : 29
Vendodhja : En Argentina, escuchando un cuento de hadas que viene de los labios de flor y entra en mi corazon...
Koha e Lire : Leximi, interneti,dalja me shoket etj...
Personazhi RWA Preferuar : Mia,Pablo,Marizza dhe pak Manueli....nese do zgjidhja se kush me pelqen me pak do zgjidhja manun
Registration date : 17/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga Justina Mon Aug 18, 2008 9:03 pm

bobo
pse ai eshte me ate qe d
Justina
Justina
BALLACK THE BEST-Top Poster
BALLACK THE BEST-Top Poster

Female
Numri i postimeve : 1985
Age : 32
Vendodhja : stempfordE bridge
Koha e Lire : kompjuter,futboll
Personazhi RWA Preferuar : Marizza,Mia,Manuel,Benia
Registration date : 29/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga TinaHG08 Mon Sep 01, 2008 5:26 pm

Justina shkruajti:bobo
pse ai eshte me ate qe d
nuk te kuptova
TinaHG08
TinaHG08
Elita R.A
Elita R.A

Female
Numri i postimeve : 2307
Age : 29
Vendodhja : En Argentina, escuchando un cuento de hadas que viene de los labios de flor y entra en mi corazon...
Koha e Lire : Leximi, interneti,dalja me shoket etj...
Personazhi RWA Preferuar : Mia,Pablo,Marizza dhe pak Manueli....nese do zgjidhja se kush me pelqen me pak do zgjidhja manun
Registration date : 17/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare. Empty Re: Benjamin: Per here te pare e kam bere ne moshen 16-vjecare.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi